Nowoczesny system monitoringu pojazdów – najważniejsze funkcje

Nowoczesny system monitoringu pojazdów – najważniejsze funkcje

Do najważniejszych funkcji monitoringu pojazdów należą te, które pozwalają na najpraktyczniejszą realizację zleceń; umożliwiają szybkie
określenie statusu konkretnego samochodu, a także gwarantują zwiększone bezpieczeństwo dzięki możliwości natychmiastowej reakcji.

Niezbędne funkcje oraz ułatwienia

W kilku prostych ruchach możliwe jest odnalezienie aktualnej lokalizacji każdego pojazdu we flocie, a także ustalenie informacji na temat przebytej trasy oraz prędkości. Wykonalne jest także odnalezienie pojazdu znajdującego się najbliżej pozycji docelowej, jak również tej, o którą poprosi klient.
Monitoring GPS samochodów ułatwia także pracę kierowcom. Dzięki stałym aktualizacjom pojawiającym się w systemie, wykonywanie telefonu do wszystkich pracowników przestało być konieczne, co w znaczny sposób zwiększa bezpieczeństwo na drodze i komfort jazdy. Możliwe jest błyskawiczne przesłanie treści dotyczących każdej zmiany w planie lub ingerencji, a także informacji na temat przekroczenia prędkości i zużycia paliwa. Ewentualne korekty lub wpisy do systemu mogą również dodawać sami kierowcy, ponieważ systemy monitoringu pojazdów pozwalają na odbiór danych w całej flocie.

Prostota użytkowania

Nieskomplikowana obsługa oraz automatyzacja pracy sprawia, że monitoring pojazdów jest niezbędnym elementem każdej floty pojazdów, a także elementem bardzo często determinującym korzystny wybór klienta.

Nowoczesny system monitoringu pojazdów – najważniejsze funkcje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *